Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megéri tovább küzdeni ezért a...

Megéri tovább küzdeni ezért a lányért?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött hogy ez a lány szerelmes lett belém, akkor még nem éreztem iránta semmit. Ezután sok időt töltöttünk együtt és én is el kezdtem iránta így érezni, de mondta, hogy küzdenem kell érte mivel ő is sokat szenvedett amíg nem szerettem. Én megpróbáltam megtenni mindent.....de közbe két barátommal is volt persze nem feküdtek le csak csók volt...azt mondta szeretet hiánya volt, és hogy még mindig engem szeret akár mi is történt. Ezután persze kivoltam, meg jött a pánikbetegség ami igazából nem konkrétan ettől jött elő de sokat rá tett, jöttek a gyógyszerek, és feladtam el akartam felejteni a lányt!.......Azóta eltellt fél év, most már megbocsájtottam neki (de még mindig nagyon fáj)találkozgattunk, nálunk aludt stb..de láttam hogy valami nincs rendbe köztünk,azt mondta már nincs meg az a láng mint az elején de még mindig szeret, és hogy meg tudjuk javítani ezt a kapcsolatot........Szerintetek megéri?

2015. jún. 18. 02:12
 1/7 anonim válasza:
Hát ne haragudj , de ha már ez az egész így kezdődik akkor semmi értelme.
2015. jún. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TheCruve válasza:
nem! dobd a p....ba! ha két barátoddal is megcsalt... én úgy dobnám hogy csak úgy nyekkenne!
2015. jún. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hagyd a francba! Nem éri meg!Találsz nála sokkal jobbat is.
2015. jún. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Felejtsd el.
2015. jún. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha tényleg szeretett volna akkor nem csal meg . Én is azt mondom hogy dobd
2015. jún. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ne haragudj,de szerintem hagyd a francba.

Már nincs értelme

2015. jún. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
NEM!
2015. jún. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!