Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a megnevezése annak a...

Mi a megnevezése annak a fajta festéknek az autókon aminek betekintési szöghöz képest változik a színe?

Figyelt kérdés
2015. jún. 23. 14:27
 1/9 kari ka válasza:
Gyöngyház festék :)
2015. jún. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ahaa, jól sejtettem :D

és az nagyon drága?

2015. jún. 23. 15:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező nem a gyöngyházra gondolt. A gyöngyháznak van egy gyöngyház hatása (milyen meglepő :D ), egy krémes jellegű csillogása. Az a festék, ami a beesési szög függvényében más színűvé válik, az nem gyöngyház. Ellenben piszok drága.
2015. jún. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát fogalmam sincs mit takar a ˝gyöngyház˝ kifelyezés... :D

Csak azért kérdeztem mert láttam egy autót aminek pont ugyanilyen volt a festése:

[link]

2015. jún. 24. 00:17
 5/9 kari ka válasza:
Itt van ezt egy autófesték áruházból irtam ki:A fémesen csillogó, a szivárvány hatású és a nézőpont-függő optikai hatásokat manapság már sok hétköznapi termékben láthatjuk. Ezek az optikai effektek nem csak dekoratív célokat szolgálnak hanem az autók fényezésében és festésében is részt vesznek...
2015. jún. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kari ka válasza:
És itt irja hogy többek között a gyöngyház festés is beletartozik.
2015. jún. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez akkor sem gyöngyház.

Ez egy speciális festék.

2015. jún. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megtaláltam. Flip-flop fényezés a neve.
2015. jún. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ahaa :D köszönöm
2015. jún. 24. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!