Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 5.2 millió volt a tartozás és...

Ilona67 kérdése:

5.2 millió volt a tartozás és az ingatlan 8-9 milliót ér. Potom 3-4 millió jogtalan pénzhez jutott! Ez jogos? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

2015. jún. 23. 16:40
 1/3 2xSü ***** válasza:
Na akkor most a fenti adatokat foglald bele egy általunk is értelmezhető kérdésbe.
2015. jún. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Volt férjemnek az anyukája (sajnos meghalt mind kettő) hitelt vett fel magánszemélytől 4.3 milliót, ami mostanra kamatokkal együtt 5.2 millió. Megtörtént a hagyatéki tárgyalás, a hitelező be volt jegyezve a földhivatalnál, a széljegyre és őt is behívták a hagyatékira. Sajnos nem tudom, hogy mi történt a hagyatéki tárgyaláson, mivel nem voltam ott, csak azt tudom, hogy az ővéké lett az ingatlan ami többet ér mint a tartozás. Mit lehet ilyenkor tenni ? Gondolom nem sokat, mivel már a hitelező nevén van az ingatlan.
2015. jún. 23. 18:21
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos a férjem mindent eltitkolt előlem, és már a kész tényekkel szembesültem. Ugyanis a hagyatéki tárgyaláson még a férjem jelen volt, mivel az anyukája után ő volt az örökös.
2015. jún. 23. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!