Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az mennyire fura ha éhes...

Az mennyire fura ha éhes leszek a Hannibal nézése közben?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy embert eszik, de valahogy éhes leszek tőle, nincs olyan rész amely alatt ne fordulna elő. Mostmár előre készülök kajával.

Horrort nem nézek mert az egy Svédasztalnyival kell kibrini, valaki meghal éhes leszek...

Ez miért van??



2015. jún. 24. 21:43
 1/5 anonim válasza:
Szerintem semennyire velem is megesik hogy nézek egy horrort és épp akkoéhezek meg amikor felvágja az emberkét a gyomrod akkordönt hogy éhes amikor akarja és amikor bármilyen ételféleséget lát.
2015. jún. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De máskor nem csak ha horrort, vagy ha Hannibált nézek.

Mikor épp darába néztem a HAnnibal két évadát akkor minden rész alatt megéheztem, és ettem mert kibírhatatlan volt :D

2015. jún. 26. 11:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Én együtt tudok érezni veled. Nagyon guszta kajákat csinál...az alapanyag meg már más kérdés.:D
2015. jún. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ugye? :D Olykor már megpróbáltam utánozni, de nem igazán jött össze :D

De valahogy hiába tudom, hogy miből van, valahogy nem zavar és ugyanolyan guszta :D sőt ha vacsorára meghívan még meg is dícsérném az alapanyagot :D

2015. jún. 27. 13:33
 5/5 raawr ***** válasza:
Haha velem is ez van amikor Hannibalt nézek :D Lehet ez a sorozat vele járója :D
2016. júl. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!