Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne keressem...

Mit tegyek hogy ne keressem görcsösen a szerelmet?

Figyelt kérdés
16eves vagyok és görcsösen keresem a szerelmet. Még soha nem volt barátom és nem is kavartam senkivel de körülöttem minden barátnőm már igen. Nem mondom hogy csúnya lennék de azt se hogy szép de nagyon bánt hogy még soha nem kerültem senkihez sem közelebb mint barát. Mindenki azt mondja hogy be keressem a szerelmet,az majd jön, ha nem számítok rá. Ezt tenném,csak az a baj hogy nagyon szeretnék már valakit. hogyan tudnám magam "rabeszelni" hogy ne keressem ennyire kétségbeesetten? kérlek segítsetek ://

2015. jún. 25. 01:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismerős,szerintem lődd fejbe magad,én is sokat gondolkoztam ezen de nem találtam semmi logikus választ.
2015. jún. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne hallgass azokra, akik azt mondják, hogy majd akkor jön, ha nem keresed. Ennyi erővel ne is tanuljunk, mert akkor kapunk könnyű kérdéseket, meg ne menjünk állásinterjúkra se, mert akkor a szánkba repül a sült galamb...

Nekem is mondták már ezt páran. Na most képzeld el, hogy oké, akkor egyáltalán nem is próbálkozok a lányoknál. Mi változik? Az, hogy nem ejtenek pofára.

Semmi baj sincs azzal, hogy vágysz valakire, hidd el, akik ezt a hülye tanácsot mondják, ők is vágytak rá. Semmi baj sincs azzal se, hogy igyekszel megvalósítani ezt a vágyadat. És valójában azzal sincs nagy baj, ha nyomulsz, mert azért ha a másiknak bejössz, akkor nem ezért fog elmenekülni.

Amivel baj lehet az maga a elkeseredett kapaszkodás. De ez meg nem attól múlik el, hogy lemondasz erről a vágyadról és eljátszod, hogy nem is akarod. Vagy ha igen, akkor zavart el azt, aki próbálkozik nálad, hisz téged nem érdekel a szerelem.


Egy ponton túl viszont felmerül egy kérdés: tényleg a szerelmet keresed, vagy valami teljesen mást és valójában lelki oka van annak, hogy kell valaki, akibe belekapaszkodhatsz?

2015. jún. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!