Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A bevándorlók ellen, mindenhol...

A bevándorlók ellen, mindenhol emelt kerítések, biztos, hogy ellenük készülnek?

Figyelt kérdés
Nekem egyre jobban a filmekben jövővel kapcsolatban boncolgatott,történő dolgok sejlenek fel ettől a kerítés dologtól.Mintha a bevándorlók ugye tervezve ideküldött emberek lennének akim miatt ürügyből építhetnek kerítést,hogy aztán mi magunk ellen épüljön meg az a kerítés csak ugye azzal a tudattal van a többség,hogy értünk épül.
2015. jún. 26. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában látok ezekben fantáziát, de ez inkább tűnik megalapozatlan paranoiának. Mégis miért épülne ellenünk? Vagyis inkább hogyan? Mert tudtommal az emberek a határátkelőkön közlekednek ki és be. Ha meg arra gondolsz, hogy ezeket később lezárnák... Elég nagy gondokba ütköznének már a tervezés során.
2015. jún. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Èn mindig ùgy tartom,jobb fèlni mint megìjedni,ma már minden előfordulhat a világban,amilyen megtèvesztèsben èlünk.A valòság elè hùztak egy låtszat világot,amiben èlünk ès mindenki azt hiszi ez a normális,de nem tudják mi zajlik a hátuk mögött.
2015. jún. 26. 12:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell mondd, képben vagyok azzal kapcsolatban, mik mennek a világban. De nem szabad átesni a ló túloldalára sem, mert abból lesz az, hogy nem oltják be a gyereket semmi ellen, szerencsétlen meg nem él meg 5 évet, mert elkap valamit. No offense, nem azt mondom, hogy Te is ilyen vagy, csak arra akarok célozni, hogy érdemes megtartani az egyensúlyt.
2015. jún. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért elég sok oltás is van ami nem tesz jót az egészségnek,pl van sok olyan oltás pont az ellen nem véd ami ellen beadták,gyerekeknél is van pár olyan oltás,sőt volt már hogy gyerek is a kötelező oltásba halt bele.Bár egyet nem értek sok oltás kötelező,viszont külföldön meg ugyan az választható,azért itt is bűzlik egy kicsit egy két dolog.Sőt volt mikor egy oltással tesztet csináltak és abba a betegségbe ami ellen kapták többen haltak bele mint akiket nem oltottak be,vagy pl itt van a HPV oltás,na arról is olvastam az igazat.
2015. jún. 26. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!