Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Grand Way pillangókés. Megéri?...

Grand Way pillangókés. Megéri? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrégiben kinéztem magamnak egy jó kis pillangókést, a márkája ``Grand Way``, és hatezer valamennyiért van föltéve ujonnan webshopbol. Van valakinek valamilyen tapasztalata a termékkel kapcsolatban? Nagy segítség lenne, koszi! :)

2015. jún. 28. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Ugyanolyan filléres kínai bóvli, mint az összes többi ebben az árkategóriában.


Gyenge anyagok, durva megmunkálás, szar penge, a csapok hamar deformálódnak, kilazulnak.


Persze arra jó, hogy párszor megvágd magad, összetörj néhány berendezési tárgyat a szobádban amikor elszáll a kezedből, meg hogy megmutasd a haveroknak, mekkora király vagy, hogy késsel jársz.


Sőt, arra is jó, hogy ha rosszkor ls rossz helyen kapod elő, akkor önvédelem helyett a saját késeddel bökjenek meg.

2015. jún. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, és a BenchMark? Az már 10 000 folott jár...
2015. jún. 29. 00:53
 3/4 anonim válasza:
ukrán, nem kínai, ha az is csak annyira mint az "amerikai" kések, nem kéne lenézni ezt a céget mert kedvező áron minőségi anyagokat kaphatsz pl 440c nyírfa bőrtok.. amit az ismertebb márkáknál hasonló áron valószínűleg nem kapsz, elfogadható ár és minőség jellemzi.
2015. szept. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 AcTiViAA válasza:

arra a tapasztalanlanra, aki az első választ adta, ne halgass.

nekem van egy ilyen pillangókésem, azon kívül, hogy néha kilazul, és meg kell húzni (kb 5 mp míg meghúzom) azon kívül nagyon király.

2016. jún. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!