Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik szakma illik hozzám...

Melyik szakma illik hozzám legjobban?

Figyelt kérdés

17 fiú vagyok és még nem tudom, mi legyek, ha nagy leszek. Imádok utazgatni, imádok nyelveket tanulni, mások kultúráját megismerni. Szeretem a pszichológiát, de nem hiszem, hogy pszichológus szeretnék lenni. Nem szeretek sokáig egy helyen maradni, és sokáig ugyanazt sem bírom csinálni. Utálom a reál tárgyakat, és igazából a humánból is a töri és a nyelvek érdekelnek legjobban. Mit ajánlotok nekem? Bárki aki tud, segítsen kérlek!


Ui.: legszívesebben egyébként Angliába, Új-Zélandra, Kanadába vagy valamelyik Közép-Amerikai országba szeretnék költözni, illetve imádom Afrikát is.



2015. jún. 30. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Kulturális antropológus?
2015. jún. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyjából erről szól:

[link]

2015. jún. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez nem is rossz. Köszönöm! Tudsz arról valamit, hogy mennyit lehet vele keresni, illetve hol/milyen könnyű vele elhelyezkedni?
2015. jún. 30. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!