Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vettem egy tetováló gépet és...

Vettem egy tetováló gépet és nem működik/indul be. Mit csináljak? lent a többi

Figyelt kérdés

Megvettem, összeraktam, minden jó, de ahogy nyomom a pedált, nem indul el. Azt olvastam a neten, hogy az érintkezéseket nézzem meg, de szerintem azok is jól vannak.

Valami tanács, segítség, ötlet?



2015. júl. 2. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
220-ba be van dugva? Muszerrel merted, mindenhol kap aramot? NIncs a tekercs megszakadva vagy epp rovidre zarva? Kapcsolo jo? Nincs megszorulva a mozgo resze?
2015. júl. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

multiméterrel nézd át a pontokat, hogy mindenhol a megfelelő érték van. De lehet, hogy a pedál érintkezője rossz. ha a tápban van áram, de a kép mégse akar megnyikkanni, akkor meg lehet tekercshiba vagy valamelyik kábelnek annyi. Ha esetleg kicsit megoxidálódtak volna a kábelek végei, akkor drótkefével kicsit dörzsöld át őket.

Több ötletem nincs.

2015. júl. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!