Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani jó animéket?

Tudnátok mondani jó animéket?

Figyelt kérdés

Tudjátok nagy anime fan vagyok és elég sok animét láttam már... azonban mostanában nem találok olyan animéket amelyek lekotnének, ha mégis tanálok azok ilyen 25-50 részes kis animék amiket egy nap alatt végig nézek.Főleg varázslós, lovoldozos animéket keresek de természetesen lehet benne egy kis 18+ is [[ :D ]].Már kb 3 napja keresgélek.


Pár anime amiket már láttam [[hátha segítek vele másnak]]:


Láttam és ajánlom mindenkinek: Soul Eater,Naruto és Naruto Shippuden,Fairy Tail,One Piece,Full Metal Alchemist és Full Metal Alchemist Brotherhood,Black Cat,Devil May Cry,Magi,Code Geass,Hidan No Aria,Hellsing,Yu Yu Hakusho,Triman,Hitman Reborn,Yu Gi OH,A Kertvárosi Gettó és még sok anime :D


Láttam és nem tetszett [[Nem ajánlom]]: Elfen Lied,Beelzebub,Zombie Loan,Inuyasa,Slayers


Utálom: Dragon Ball


Oldalak ahol keresgéltem már:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


és sok más oldal...


2015. júl. 2. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Anime keresgéléshez a legjobb az AnimeAddicts (magyar) és a MyAnimeList (angol). Több ezer anime van fent, kategóriákban. Listát is tudsz vezetni, hogy miket láttál, vagy szeretnél megnézni.


Amiknek a második évada nem átlagos (tehát nem azt írják, hogy 2, hanem más szavakat), azokat zárójelben megjegyeztem, hogy könnyebb legyen megtalálni:)

Accel World - akció, fantasy, iskolai, játék, romantikus, sci-fi, shounen

Angel Beats! - akció, dráma, fantasy, iskolai, seinen, természetfeletti, tragédia, vígjáték

Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa Mada Shiranai. - dráma, misztikus, romantikus, seinen, slice of life, természetfeletti, tragédia

Another - dráma, horror, iskolai, lélektani, misztikus, misztikus, seinen, természetfeletti, thriller

Ao no Exorcist - akció, dráma, fantasy, kaland, shounen, szupererő, természetfeletti, tragédia, vígjáték

Bakemonogatari - akció, ecchi, horror, iskolai, lélektani, misztikus, romantikus, seinen, slice of life, természetfeletti, vígjáték

Bleach - akció, dráma, harcművészet, misztikus, shounen, szupererő, természetfeletti, vígjáték

Boku wa Tomodachi ga Sukunai - ecchi, iskolai, paródia, seinen, vígjáték

Btooom! - akció, dráma, horror, lélektani, romantikus, sci-fi, seinen, tragédia

Chihayafuru - dráma, játék, josei, romantikus, sport, vígjáték

Chuunibyou demo Koi ga Shitai! - akció, dráma, fantasy, iskolai, mágia, misztikus, őrültség, romantikus, seinen, vígjáték

Clannad (második évad: Clannad After Story) - családi, dráma, fantasy, iskolai, lélektani, romantikus, seinen, slice of life, természetfeletti, tragédia, vígjáték

Claymore - akció, dráma, fantasy, guro, kaland, shounen, szupererő, természetfeletti, tragédia

D.Gray-man - akció, dráma, fantasy, horror, kaland, krimi, mágia, mecha, misztikus, shounen, szupererő, természetfeletti, történelmi, tragédia, vígjáték

Danganronpa Kibou no Gakuen to Zetsubou no Koukousei The Animation - akció, horror, lélektani, seinen, thriller

Darker than Black - Kuro no Keiyakusha (második évad: Darker than Black: Ryuusei no Gemini) - akció, dráma, fantasy, kaland, misztikus, sci-fi, szupererő, természetfeletti, tragédia

Durarara!! (második évad első harmada: Durarara!!x2 Shou, második harmada: Durarara!!x2 Ten - a nyári szezonban fog futni, harmadik harmada: Durarara!!x2 Ketsu - téli szezonban fog futni) - akció, iskolai, misztikus, romantikus, seinen, slice of life, szupererő, természetfeletti, vígjáték

Death Note - akció, dráma, fantasy, horror, lélektani, misztikus, shounen, természetfeletti, thriller

Death Parade - dráma, játék, lélektani, misztikus, thriller, tragédia

Ef - a Tale of Memories. (második évad: Ef - a Tale of Melodies) - dráma, iskolai, lélektani, misztikus, romantikus, seinen, természetfeletti, tragédia

Fate/stay night: a Fate/ univerzum elég nagy, én így ajánlom megnézésre:

1. Fate/stay night

2. Fate/Zero (a Fate/stay night előzménye, de utána készült el, és a Fate/stay night visual novel alapján)

3. Fate/stay night: Unlimited Blade Works - Prologue (az UBW a Fate/stay night visual novel másik route-ja, egy darabig hasonlóan alakul a történet, mint a sima stay night, de aztán különválik)

4. Fate/stay night: Unlimited Blade Works

Gintama (második évad: Gintama' vagy Gintama (2011), harmadik évad: Gintama' Enchousen, negyedik évad: Gintama° vagy Gintama 4) - akció, dráma, fantasy, kaland, paródia, sci-fi, shounen, slice of life, szamurájos, vígjáték


Remélem, ezekkel elleszel egy darabig, ha tetszettek, és szeretnél még többet, írj nyugodtan:D

2015. júl. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz
2015. júl. 3. 10:22
 3/4 anonim válasza:

Szia!


Tudok ajánlani pár animét bár a hosszabbak szerepelnek a listádon szal azokat kihagyom:

Kuroko no basket

Free!

ao no exorcist

beelzebub

2015. júl. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2017. jan. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!