Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha mondjuk Youtube-ra töltök...

Ha mondjuk Youtube-ra töltök fel videót és sokan megnézik, abból tudok pénzt csinalni valahogy?

Figyelt kérdés
2015. júl. 3. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen.


Viszont te nem fogsz olyan videót készíteni, amit elegen megnéznének ahhoz, hogy pénzt termeljen...

2015. júl. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Honnan tudod?
2015. júl. 3. 19:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Megérzés.
2015. júl. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Klinszki válasza:
Úgy hallottam, hogy bizonyos nézőszámot elérve kaphatsz pénzt. Sok szerencsét!
2015. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És mennyi az a nézőszám?
2015. júl. 3. 21:02
 6/6 anonim válasza:

Hát az attól függ.. Csatlakozni kell valamelyik youtube partnercéghez és annak kb. 60°%-át megkapod amit a videóid alapján termelsz. Mondok egy példát; 1000 nézettség után kapsz 1$-árt ami kb 280ft. Ez persze mind szép és jó, de ez a legjobb példa volt szinte.. kisebb cégeknél meg sokkal kevesebbet. Amit persze sokan kihagynak ezen az oldalon, hogy az összes cégnek vannak követelményei. Ez az jelenti, hogy (most pl egy kisebb cégnél) havonta legalább 20000 néződ legyen, meg összesen 1000 feliratkozód. Nagyobb cégeknél persze nagyobbak a követelmények. Én ezeket tudom, remélem jól írtam le mindent :)

Egyébként én is most kezdtem bele a videózásba, hát sajnos eddig nullán vagyok (1 napja csinálom xd) De ahhoz hogy ismert legyél, sajnos hónapok évek kellenek :(( Ha gondolod akkor rakj fel valamilyen videót, és kezdetnek linkeld be ide, meg youtubon az ismert zenék kommentjéhez, a lényeg hogy érdekes legyen.

2016. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!