Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak? 12/L vagyok és...

Hogy fogyjak? 12/L vagyok és 73kg, és még ráadásul alacsony is.

Figyelt kérdés

12/L vagyok és 73kg, és még ráadásul alacsony is. Mindenki csúfol az alakom miatt, még a tanáraim is.

Segítsetek,kérlek!

Köszönöm!


2015. júl. 3. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:

12 évesen 73kg??????? Az nagyon durva!!!!Akkora a súlyod mint az enyém pedig én 27 éves férfi vagyok!


Hát először is sokkal hamarabb kellett volna észbekapnod,de én inkább a szüleidet hibáztatom.Gondolom nem betegség miatt híztál el ugye?


Első fontos lépés hogy le kell mondanod jó néhány dologról.Csokit egyáltalán nem szabad enned és eléggé durván kell koplalnod még akkor is ha éhes vagy.Estefele ne egyél túl sokat


Aztán a másik fontos dolog a mozgás.Elsősorban futásra gondolok,de tornázhatsz is sőt konditerembe is járhatsz.Azt se felejtsd el hogy ügyelni kell arra miket eszel,például ne egyél túl zsíros ételeket és kevesebb húst fogyassz ha lehet.Ne egyél olyan kaját ami hízlal


Röviden ennyi lenne,de erről egyébként vannak leírások az interneten is.Sajnos az a helyzet hogy hízni sokkal könnyebb mint fogyni.Ez nagyon kemény munka lesz ami sajnos életmód váltással jár és ez a legtöbb embernek nagyon nehezen vagy egyáltalán nem megy


Én azért szurkolok neked.Még nem késő visszafordítani ezt a dolgot de ha tovább így folytatod akkor nem csak a túlsúly okozta hátrányok miatt kell majd aggódnod hanem a szívelégtelenség vagy más betegségek kialakulásától is

2015. júl. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egyél naponta 5szőr keveset, semmi cukor, semmi pékárú, fehér kenyér

ígyál sokat, napi 2-3 litert

sporolj hetente legalább 3-4szer, 45 percet minimum (suliidőben tesióra nem számít) a legjobb ha futsz, görkorizol, vagy ha úgy érzed ez nem megy, akkor az elején sétálj tempósan

minél több fehérjedús ételt egyél, és minél kevesebb zsírosat

nagyjából ennyi a titka, ne akarj 1 hónap alatt 20kgot fogyni, mert lehetetlen

használj kalóriabázist (netes oldal)

2015. júl. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. júl. 4. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!