Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismeretterjesztő könyveket,...

Ismeretterjesztő könyveket, módszereket, témákat tudnátok mondani?

Figyelt kérdés

Régen kitűnő tanuló voltam, 0 tanulással, csak figyeltem az órákon és ennyi elég is volt. Aztán elkezdtem barátkozni, romlottak a jegyeim, azt mondták ne figyeljek az órákon, beszélgessek inkább velük, eléggé nehéz volt nem írni óránál, nem figyelni. Később teljesen leromlottak a jegyeim csodálom hogy nem buktam meg annyi tudással.. Nem használom az agyamat, nem gondolkozok így pedig egyre inkább elfelejtek mindent. Hülyeségeket mondok amire azt hiszem helyes válasz, szavakat felejtek el, és ami a legdurvább volt számomra hogy nem rég a helyesírást is kezdem elfelejteni, valamelyik nap utána kellett néznem hogy hogy írjam le azt hogy augusztus... Utálom a tudatlanságot. És szeretnék tenni ellene. Volt hogy régebben rám írtak idegenek és nem szeretnék olyanná válni, pedig sajnos közel állok hozzá... Azért írtam ide mivel szeretném ha tudnátok mondani nekem olyan könyveket, témákat, vagy bármit amivel bővíthetném a tudásomat, és meggátolhatnám ezt az egészet.

Illetve szeretnék újra elkezdeni olvasni, tudnátok mondani valami érdekes könyvet? (Csak ne szerelmes legyen:D)

Előre is köszönöm!:) és sajnálom ha raboltam az idődet.



2015. júl. 6. 10:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!