Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kiszeretni belole?

Hogyan tudnék kiszeretni belole?

Figyelt kérdés
A barátommal mar egy jo ideje járunk. Mindenem lett ezalatt az idő alatt, szerelmes vagyok bele. O is szeret engem efelől nincs kétség de mar nem annyira mint én belé. Ő szünetet szeretne mert elni akar, de nem akar elengedi se mert szeret, viszont neki most idore van szüksége. A kapcsolatunk nagyon boldog volt, tenyleg szinte nem is vitatkoztunk es mindig jol kijöttünk es szamomra olyan hirtelen jott ez az egesz. Jelenleg döntésképtelen mert mindig mikor sírni lat nem tudja mit tegyen mert emellett elni szeretne de nem akar bántani. Nekem o a boldogság, vele kivirultam teljesen, nem tudtam hogy létezik ilyen, boldog voltam...nagyon. Most viszont csak napok ota sírok minden nap..ha tehetnek egesz áldott nap csak folynanak a könnyeim es mintha el se apadnanak. Nem akarom őt elfelejteni de legalabb csak barátként ra tekinteni.. Hogyan tudnám? Hogy lehet nem Ennyire ragaszkodni egy emberhez? Mar teljesen megöl belülről. Segitsetek kerlek..

2015. júl. 6. 15:14
 1/3 anonim válasza:
Figyelj gondolj arra hogy ha szünetet akar akkor nem is szeret igazán. a szünet a szakítás előtti időszakasz. és ne sírj mert akkor látja hogy gyenge vagy mond meg neki hogy szakítani szeretnél még akkor is ha igazából nem és akkor lehet hogy ő törik össze és nem te. egyébként próbálj ne rá gondolni és helyes pasikat nézni a neten :) az lehet hogy be vállik.
2015. júl. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire lennek kepes erre. Marmint meg oke hogy azt mondom szakítani szeretnek de nagyonnagyon nem szeretnek. Minden nap egyutt voltunk.. Tenyleg egyetlen egy nap se telt el ugy hogy ne talalkoztunk volna akar egy par órára es most ilyen hirtelen megszakadna.. Tudom hogy csak egy fiú de nekem o a minden.
2015. júl. 6. 15:35
 3/3 rodrigoo válasza:

Amig reménykedsz, és ugy látom igen ("O is szeret engem efelől nincs kétség de mar nem annyira mint én"), nem fogsz kiszeretni belőle. Minek is, ha boldog vagy vele és meg mindig szeret csak nem annyira mint te?

Ha viszont felfogod, hogy itt már nincs remény, a párod nem csak szünetet kér, hanem lelépni szeretne, akkor elmulik a szerelem is. Van ilyen, ugy látja egyszerüen, hogy nem találtok. Teged elszomorit, hiszen a helyzeted ugy néz ki, hogy elveszited azt aki bejön neked és meg is volt. De egy kapcsolathoz két ember kell. Ő menni akar, te meg sirással probálod visszatartani. Ha csak a büntudat az ami visszatartja (ne bánton meg téged) ennyi nem lesz elég.

Mentsd meg a kapcsolatot ha tudod. Beszélj vele, kérdezd meg mi az, ami miatt nem müködik, mit kellene máskép csinálni? Ha nem jön mégse össze, hát aztán ... nem lehet mindenkivel összeilleni. Szerintem sirással ne probáld visszatartani ez nem fog menni sokat ugy sem.

2015. júl. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!