Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet jó melltartót venni?

Buborékosvíz kérdése:

Hol lehet jó melltartót venni?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok van már mellem, bár nem olyan hu de nagy, és szeretnék már melltartót de nem tudom hol kéne vennem...

2015. júl. 6. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:

természetesen ott, ahol melltartót árulnak.

(inkább anyukádat kérdezd, ugyis vele fogsz elmenni, hogy valaki segítsen kiválasztani a megfelelő méretet)

2015. júl. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia!Remélem még tudok neked segíteni.Én is 13 éves vagyok és eddig két helyen vettem melltartót és mindkettőt nagyon imádom.Legelőször a tezenisben vettem a másodikat pedig a woman secretben.Midnkettő bolt elég drága de ha leáraznál veszel valamit az nagyon megéri!Amikor a woman secretben voltam utoljára magyaránt még ebben a hónapban nagy leárazások voltak.'1 melltartó 1290 Ft volt.És ha érdekel én mindkét boltban a legkisebb méretet vettem!Szerintem neked is az lesz jó!És még annyi,hogy mindkét helyen a felnőtt részlegről vásároltam de a tezenisbe külön van gyerek részleg ha ez esetleg nem lenne jó.És amúgy a woman secretben a legkisebb méret kisebb mint a tezenisbenT
2015. aug. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!