Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki fognak rakni otthonról, a...

Ki fognak rakni otthonról, a középsulit abba kell hagynom, hol tudnék dolgozni?

Figyelt kérdés
"Itthon" egy elég érdekes helyzet áll fenn, mivel én csak teher vagyok, nem maradhatok. Bizonytalan időn belül kidobnak, ideiglenes helyem lesz, de egy olcsó albérlet a cél. Azzal nincs is gond, csak nem tudom milyen munkát tudnék végezni középiskolai végzettség nélkül(így nem tudom folytatni nappalin) és hogy mennyiért.

2015. júl. 7. 02:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagykorú vagy? Betanított munkát fogsz tudni végezni. Hirdetnek, van rá lehetőség, csak ugye mi felnőttek azért mondjuk a gyermeknek, hogy tanuljon, mert a betanított munkásnak túl nagy bért nem adnak, és általában fizikai munka. A középiskolát fejezd be, bármi áron. Ha szakmát kapsz, akkor azért, h ne legyél beatanitott munkás, ha érettségit, akkor azért, mert arra lehet építeni. Aztán könnyebben boldogulás. Estin, munka mellett is lehet iskolát végezni, én igy csináltam a főiskolát.

Ha pedig ennyire rossz a családod, menj, állj a lábadra, nem lesz könnyű, de legalább nem húznak lefelé...

2015. júl. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
18 elmúltam, 2 évem lenne hátra, sajnos itthon nem tudok semmit se tenni ennek az érdekében, mert csak testi erőszak lenne a vége, ami meg senkinke sem jó. Most jelen pillanatban a betanított munka az ideális lenne, és mellette az esti. Köszönöm a választm
2015. júl. 8. 15:45
 3/3 A PÁSZTOR válasza:
Fizikai munka , építő ipar vagy áru feltöltés. Az építő ipar nyáron jobb többet fizet, csak arra vigyázz, hogy ne herdáld el a pénzed. Mindig legyen tartalékod, sok helyen hetente fizetnek jobb mint a hónaponkénti. Ha rendes emberek közé kerülsz 2-3 szakmát is eltanulhatsz egy brigádban és utána már sokkal jobb esélyeid vannak.
2015. júl. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!