Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek, hogy az osztálytársaim...

Félek, hogy az osztálytársaim haragudni fognak, csúfolni egy dolog miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok,szeptembertől megyek 6.osztályba.Nem régiben kiderült,hogy figyelemzavarom van,ezért matematikában használhatok számológépet,s tovább írhatom a dolgozatokat,ilyesmi.

Amikor elmondtam nekik,hogy én majd számolhatok számológéppel,(érdeklődtek csupán hogy mi történt a vizsgálaton,én pedig nem szeretek hazudni) egy dolgozat után egy lány osztálytársam megkérdezte "Neked könnyű lehetett volna,mert tudtál volna számológéppel számolni."

Egy másik osztálytársam is mondta:"Ennyi erővel én is számolok számológéppel"

Hozzáteszem,akkor még nem lehetett,de kicsit rosszul esett,hogy egy jeles,jó tanuló mondja ezt egy olyan diáknak,akinek a jegyei nem olyan szépek s fényesek.

Eleve nincs sok barátom,sokszor vagyok egyedül iskolában,önbizalomhiányos vagyok.


Szerintetek csúfolhatnak,gúnyolhatnak és kiközösítethetnek emiatt,mivel nekem problémám van,s számolhatok számológéppel? Nagyon félek,hogy gúnyolni fognak emiatt.Kérlek segítsetek!


(Nem kérem azon emberek segítségét,akik csak sértegetni tudnak.Köszönöm szépen.)



2015. júl. 7. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, ilyen nagyképű szájjaló tyúkok mindig vannak az osztályban :)

Szard le


Amúgy én csak akkor engedném a számológépet, ha a közvetlen bukástól ment meg. Így van?

2015. júl. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy örülnének hogy nekik erre nincs szükségük.De szerintem egy idő után már nem fognak vele foglalkozni és akkor majd nem szólogatnak be de az is lehet, hogy nem téged akarnak bántani ezzel csak igazságtalannak érzik ezt az egészet.
2015. júl. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!


Első válaszoló,engem a közvetlen bukástól mentene meg a számológép,mivel a mostani évvégén kettesre zártam matematikából.

Volt olyan hogy egymás után két egyest kaptam,s az átlagom 1.09 volt.


Utáltam hallgatni,ahogy azok az osztálytársaim nyafognak,akik négyest vagy ötöst kaptak a dolgozatokra,hogy jajj,biztos egyes lesz,de nem érdekel..stb..Idegesítő volt hallgatni,mert ők még nem kaptak egyest sem,s nem gondolták úgy hogy bizony nekik az évvégén megbukás lesz,s nem mehetnek tovább a következő osztályba.

(Sajnálom,ezt ki kellett magamból adnom,az év alatt annyi idegesség,szomorúság gyűlt össze bennem,hogy már nem tudok vele mit kezdeni.)

2015. júl. 7. 11:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nem csak a te osztályodban vannak ilyenek.Nekem is volt pár osztálytársam akik kitűnők voltak és azt hajtogatták egy doga után, hogy "jaj tuti szar lesz" ezt azért mondják, hogy a többiek mondják nekik, hogy "te tök okos vagy és tuti ötös lesz"
2015. júl. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!