Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi is pontosan az az ösztöndíj...

Mi is pontosan az az ösztöndíj? Hogy tudok hozzájutni? (középiskola)

Figyelt kérdés
hallottam valami olyasmit hogy akik támogatottak és kapnak például kedvezményes étkeztetést azok a középiskolában jogosultak lesznek az ösztöndíjra.Ez igaz? Hogyan működik pontosan ez a rendszer? Tavaly hallottam róla először és nem nagyon tudom a menetét.Esetleg hol tudok érdeklődni ezzel kapcsolatban?

2015. júl. 7. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:

az ösztön díjnak semmi köze sincs ehhez!

Az kap ösztöndíjat, aki 4.5 (néhol 4.8) fölött vannak (átlag) ennek a nevében is benne van: ösztönöz a tanulásban.

Ezt az iskola adja. A jobb helyeken pénzt kapsz, a mi uslinkban vásárlási utalvány volt ruhára és könyvre...

2015. júl. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jó de ahonnan én megyek tovább ott a támogatottak is kapnak állítólag pl olyan is akinek 2-es volt az átlaga.szóval lehet hogy újult a rendszer
2015. júl. 7. 21:51
 3/3 anonim ***** válasza:
az ösztön díj nem állami, ha állami ösztöndíjat akarsz, ahoz 5.0 átlag kell, de az nem tudom hogy működik, de erről még soha nem hallottam, hogy ösztöndíjat kapnának a támogatottak, max támogatást
2015. júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!