Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy oldal,aminek lényege...

Van egy oldal,aminek lényege hogy minél jobb a kérés, annál több szavazatot kapok, és van esély hogy teljesítenék! Milyen kérés lenne a legideálisabb?

Figyelt kérdés
Ötleteket kérek. Nem szeretnék olyan kérést írni hogy: szeretnék sok pénzt jó pasit stb. valamit ami tettszene az embereknek!
2008. szept. 3. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl:Szeretném ha nem lenne tömegnyomor a buszokon.(á a mai buszozástól még most is fáj a hátam, 15.éves fiu)
2008. szept. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oh te szegény :D És mégis mit tennének? írnak a BKV-nak? :P xD
2008. szept. 3. 17:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs csak tippet adtam, és nem mondtad, azt, hogy ezt a kérést meg is oldják! És nem vagyok pesti úgyhogy nem bkv...
2008. szept. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen bocs, ezt a rész kimaradt:"van esély hogy teljesítenék" igen van esély csakhogy nem fogják megoldani
2008. szept. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted?
2008. szept. 3. 18:06
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehát bocs a "van esély hogy teljesítenék"-részt kihagytam, azt hittem h ez csak sima kérések tehát nem reálisok, érted.
2008. szept. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem :D jól elbeszélgetünk xD
2008. szept. 3. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!