Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Baj ha nyomtatottan írok?

Baj ha nyomtatottan írok?

Figyelt kérdés
5.-ben elkezdtem új írásmódot kitalálni az alsós, gyöngybetű helyett. Mindig gondom volt a gyors és szépírással gondoltam ez talán segít. Végül odajutottam, hogy alig kerekítem a betűket és szinte teljesen nyomtatottan írok. Nekem van pár betű ami tetszik ahogy írom, de a többi nem. Hogyan tudnám megváltoztatni az írásomat?

2015. júl. 8. 22:21
 1/7 anonim válasza:
100%
Szia! Ismerem ezt a helyzetet. Nekem 2 osztálytársam is nyomtatottan ír. Ha neked tettszik ár betű ahogyan írod, akkor számodra nincs akkora gond vele. Viszont az iskoládban ne lepődj meg ha valamelyik tanárod kérdőre von, hogy miért írsz nyomtatottan. Mert ahova én járok iskolába, ott is folyton a két osztálytársamat piszkálják a tanárok, hogy szebben írjanak meg ilyesmi. Viszont ha nem akarsz nyomtatottan írni, akkor otthon próbálj gyöngy betűkkel írogatni.
2015. júl. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gyöngybetűkel nem akarok írni. Engem csak egy tanár "piszkált" de az már eltűnt. Csak pár betűm tetszik a többi nem. Ha gyorsan akarok írni, akkor pedig egyszerűen szörnyű!
2015. júl. 9. 11:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre inkább a helyes írást tanuld meg, az fontosabb.
2015. júl. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tartsd meg azokat a betuke amik tetszenek de alapvetoen vissza kene szoknod arra h osszekosd a betuket. Nem kell h szep legyen csak tudj vele jegyzetelni rogton hallas utan. En regen kifejezetten szepen irtam de az lassu volt igy atszoktam a lenduletesebb es meglehosen olvashatatlanabb mai irasmodomra
2015. júl. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
HELYESÍRÁS JOL MEGY GÉEN NEM FOGLALKOZOKO VELE. nem tudo összekötni a betűket csak assit engem,, én is átszoktam a csunya de gyorrs irasraaa
2015. júl. 9. 12:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hinnye!

Mi lenne, ha még a helyesírás se menne?

2015. júl. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagy baj :"D
2015. júl. 10. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!