Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy nézem meg az üzeneteimet?...

Hogy nézem meg az üzeneteimet?! - jófogás

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez most úgy jön le, mimtha valami semmjhez nem értő szerencsétlen lennék, de tényleg nem értem, h hol a rossebben vannak a beérkező üzik.

Írtam valakinek, h érdeklődjek egy hírdetésre, - már ez is full nehéz volt, de végül azért sikerült - egy kicsivel utánna pedig válaszolt is. El tudtam olvasni az üzenetet, válaszoltam rá, de eltűnt. Amit kaptam. Ma megnéztem megint, hogy hátha történt valami, és jelezte, hogy kaptam üzit, még az időjelző is azt mutatja, hogy ma reggel kaptam, de meggyitom, és csak azok vannak ott, amiket én küldtem.

Tényleg foggalmam nincs, hogy most én vagyok ekkora paraszt, hogy nem találom, vagy az oldallal van valami.

HELP ME PLS!



2015. júl. 12. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia,nem vagy Béna én a hirdetést nem tudom hogy kell megújitani,az olx sokkal jobb volt!
2015. júl. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is! :c Köszi ^^
2015. júl. 12. 11:43
 3/3 Zsozsó válaszol válasza:

Szia!


Amennyiben van regisztrációd,fiókodban tudod a Postaláda fül alatt figyelemmel követni a beszélgetéseket, illetve, ha nincs fiókod, akkor az e-mail címedre kapott értesítésben található linkre kattintva tudod megnézni, amit kaptál. Összegezve csak a regisztrált felhasználók rendelkeznek teljes értékű Postaládával.

Javasoljuk, hogy az említett problémádat írd meg az ugyfelszolgalat@jofogas.hu e-mail címre, hogy mihamarabb megvizsgálhassuk és segítségedre lehessünk.


Üdv.:

A Jófogás.hu csapata

2015. júl. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!