Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt egy mesébe illő másféléve...

Volt egy mesébe illő másféléves kapcsolatom. , nagyon szerettük egymást, viszont előfordult, hogy veszekedtünk, Valami ötlet, amivel visszaszerezhetem? Vagy elfelejthetném? Szerintetek?

Figyelt kérdés
nagyon szerettük egymást, viszont előfordult, hogy veszekedtünk, ilyen hisztikből fakadó veszekedések voltak, voltak kisebb szakítások, az 1. miatta volt, de visszafogadtam a 2. nagy szakítás miattam kb.2 hónapja volt, akkor azt mondta számíthatok rá, aztán meggondolta magát hirtelen, visszaakartam menni hozzá, de csak kiosztott és nagyon csúnyán beszélt velem, akkor fenyegetőzésbe kezdtem, végül próbáltam megbeszélni vele normálisan, de nem hagyta, egyik nap lementem, hogy normális keretek között tisztázzuk a kapcsolatunkat és normálisan váljunk el, erre rám vágta az ajtót, nagyon sokat sírok miatta, és kicseszettül hiányzik, mindent megadnék érte, legalább olyan ötleteket adni, amivel elfelejthetem, mert nagyon kikészültem :' (

#szakítás #a legnagyobb szerelmem
2015. júl. 15. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Jaj teljesen át tudom érezni, nekem is ilyen kapcsolatom van (még megvan szerencsére), mi is sokat veszekszünk, de szeretjük egymást és nagyon sz@rul érezném magam ha elhagyna.. Na mindegy. Szerintem próbálkozz még beszélni vele, ne menj el egyből hozzá, az is jó ha neten vagy telefonon megpróbálsz vele beszélni, esetleg megbeszélni egy találkozót (így elkerülheted, hogy rádcsukja az ajtót - ami szerintem elég gonosz amúgy :( ), és ha sikerül akkor élőben beszélhettek, mert ezt élőben kellene megbeszélni tényleg. Feledésre nem tudok sokat, én úgy csinálnám hogy próbálnék arra gondolni, miért is lett vége, a rossz dolgokra, és hogy egyedül mennyi mindent lehet újra csinálni, amit kapcsolatban nem. És ne hallgass depis zenét (vagy csak én szoktam?), attól rosszabb lesz. Esetleg próbálj meg újra ismerkedni, amikor azt hiszed, hogy már senkit nem tudsz újra szeretni, rá fogsz jönni hogy akad még olyan, aki megérdemli legalább, hogy megkedveld. :) Sok sikert, remélem megoldódik hamarosan a dolog!
2015. júl. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos _ő letiltott minden lehetseges helyrol,es ha felhivnam,nem venne fel!masfelev utan,eleg rossz igy elvalni valakitol,foleg hogy szakitas elotti nap is bokolgatott meg anyukamnak is mondta h ugy szeret ahogy vagyok ,ot nem erdekli a hisztin csak en .Probalok ismerkedni de hat,szamomra o volt az isten,mindent megadnek erte,ha legalabb normalisan valhatnank el,foleg h vele barmi tortenne ,akarmire szuksege lenne az osszes szervem,karom,labam mindent odaadnek neki,koszi a segitseget,remelem te szerencsesebb leszel!
2015. júl. 16. 09:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Jajj. :( Megértem hogy szereted, de ez azért elég gonosz húzás tőle.. hogy még normálisan el sem enged válni.. Sokat számít, hogy váltok el. Mi lenne ha más telefonjáról hívnád, vagy más facebookjáról írnál neki, valami ilyesmi? Vagy akkor sem válaszolna? Esetleg ha van közös ismerősötök, nem tudod megkérni az egyiket, hogy faggassa ki, miért lett hirtelen ilyen? Sajnos igen ezt is tudom, hogy milyen úgy szeretni hogy Ő az egyetlen a számodra, erre tényleg csak azt tudom mondani hogy az idő mindent gyógyít.. csak kérdés, hogy mennyi idő. ;( Sok sikert ismét, szorítok neked(tek)!
2015. júl. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!