Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy céghez elküldtem...

Ha egy céghez elküldtem e-mailben az önéletrajzom magában, akkor mennyi az esély rá, hogy felvesznek?

Figyelt kérdés

Vagy nem is foglalkoznak vele és gondolják magukban, hogy "hát ez egy hülye..." meg hogy "még egy ilyen sutri bunkót..."?

Vagy írjak mellé valami motivációs levelet és küldjem el újra? Ez mennyivel növeli az esélyeim?



2015. júl. 16. 04:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha keresnek embert és jó vagy nekik, akkor behívnak. Ha nem keresnek, akkor megy a levesbe a leveled. Ha normális, akinek küldted, akkor válaszol egy köszönő levéllel.
2015. júl. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is küldtem egy emailt a Fehér Házba, hogy jelentkezem elnöknek. Ha jól tudom Obama mandátuma lassan lejár. Még nem válaszoltak! Lehet, hogy a spamszűrőjük kiszűrte a levelemet?
2015. júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem küldtél kísérő levelet, meg nem írtad le, hogy mire jelentkezel, akkor 0%

Simán kidobják.


A legközelebbi hirdetésükre küldd el újból - jól.

Vagy hívd fel őket, és kérdezd meg, hogyan küldjed.

2015. júl. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!