Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ichigo és Ishida unokatestvérek?

Ichigo és Ishida unokatestvérek?

Figyelt kérdés

2015. júl. 16. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem olvasod a mangát, akkor spoiler, de am:miért lennének unokatestvérek, attól, hogy Ichigo is egy Quincy és így min2-en Juha Bach leszármazottjai, még nem lesznek unokatestvérek. Ha arra érted, hogy Ichigo anyja régen Ishida Ryukenéknél élt(mert ugye, úgy volt, hogy összeházasodnak avyg mi, már nem tisztán emlékszem, hogy hogy volt) nem voltak rokonok..szóval szerintem nem unokatestvérek...
2015. júl. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja a mangát olvastam (angolul semmi angol tudással)és azt hittem hogy Ishida apja és Ichigo anya testvérek voltak
2015. júl. 16. 22:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor vérfertőzést akartak volna elkövetni, mivel eredetileg Ichigo anyjának feleségül kellett volna menni Ishida apjához...
2015. júl. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igaz! Az előttem szólónak is igaza van! :D Amúgy ha akarod adhatok egy linket ahol magyarul van! :D
2015. júl. 18. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Elfelejtettem írni ha kell csak írj rám privátban! ;)
2015. júl. 18. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!