Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tanulhatok meg képregénye...

Hogy tanulhatok meg képregényes stílusban rajzolni?

Figyelt kérdés
Szeretnék képregényt készíteni, de még a rajzolás sem megy valami fényesen... Nem reménytelen a helyzetem, de szerintem magamtól nem fog menni :/ A legegyszerűbb stílust szeretném elsajátítani, kb. mint amilyenek a régi Disney rajzfilmek :P Tudtok valami oldalt, videót mondani, ami segíthet?

2015. júl. 16. 19:01
 1/1 anonim válasza:

Nem láttam tutorial videókat, oldalak arról, hogyan tudhatnál készíteni képregényt Disney stílusban. Ajánlom a Manga Studio - t, kifejezetten képregények készítésére csinálták, de nem feltétlenül mangára. Azt viszont nem tudom, hol lehet ingyenesen letölteni. Ja, és egyébként ajánlatos rajztáblával dolgozni, nem pedig egérrel, mert nem csak rossz vonalakat húz, hanem tovább is tart a rajzolás.

Vagy pedig rajzold meg papírra vonalzóval, meg nagyjából a karakterek vázlatát, a szövegbuborékokat, stb. Aztán szkenneld be (ha van nyomtatótok), és nyisd meg valami programban, ahol könnyebben át tudod húzni a vonalakat.

2015. júl. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!