Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kelthetem fel az...

Hogyan kelthetem fel az Amerikai Egyesült Államok elnökének érdeklődését vagy figyelmét irántam?

Figyelt kérdés
szóval mit kell tennem ahhoz, hogy egy egyszerű Magyar 16 évesre odafigyeljen egy ilyen nagy rangú személy, ha lehet akkor komoly válaszokat kérnék, ami tudom, hogy nehéz lesz,mert elég furcsa kérdés....

2015. júl. 17. 01:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon lehet komoly válaszokat adni, kb ha felrobbantod a fehér házat az az egy esélyed...
2015. júl. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Adsz neki olajat, nagy ajándék az amcsiknak álltalában gyilkolni is szoktak érte...
2015. júl. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Próbáld meg lelőni vagy megölni vagy valami jelentős épületet robants fel vagy kerülj fel az FBI lekeresetebb bűnözöi közé tuti felfigyel rád a kor is ha maffia vezér leszel vagy marad a katonaság
2016. ápr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Talan az jobb kerdes lenne hogy miert akarod hogy felfigyeljen erre az "egyszerű Magyar 16 évesre" ?

Feltetelezem nem rolad van szo hanem egy baratodrol, akinek neveben erdeklodsz :)

2016. ápr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocs nem vettem eszre az "irántam?" szot

De ettol fuggetlenul, miert akarod hogy felfigyeljen rad ?

2016. ápr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!