Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nincs jogom elutasítani a...

Nincs jogom elutasítani a postán történő gyerektartas fizetését?

Figyelt kérdés

A volt párom nem hajlandó megadni a bankszámla számát, én meg közöltem neki, hogy még utoljára felteszem postán, mert nem vagyok hajlandó plusz 500 ft-ot fizetni sok sok éven keresztül a postának, úgy, hogy tudom van bankszámlája amire havi fizetése is érkezik. Arról nem beszélve én külföldön élek, ahol még bonyolultabb lenne , sőt szinte képtelenség lenne megoldanom a személyes átvételt ill a postai feladást...persze a volt párom válasza az volt, ő nem adja meg a számlaszámát, viszont ha nem teszem fel a gyerektartást abból csak nekem lesz bajom.

Ez tényleg így működik? Én szeretnék fizetni, de lehető legegyszerübb módon, ha már egyszer van rá lehetőség.



2015. júl. 17. 02:22
 1/1 anonim válasza:

Szia!


A bíróság ezt megoldja helyetted. Írd le, és kérd a bíróságot arra, hogy módosítsa a végzéseteket, vagy a megegyezéseteket.

A költségek miatt kéred, hogy számlaszámra fizethessed. Ennyi!

2015. júl. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!