Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen jellegű videósokat...

Milyen jellegű videósokat követtek néztek szívesen a youtube-on?

Figyelt kérdés

Új csatorna létrehozásán töröm a fejem. Érdekelne, hogy milyen stílusú videósok azok akik lekötik a figyelmeteket?

Megmondom őszintén, hogy nekem a gopro előtt ülök és beszélek annyira nem jön be, azt szeretem inkább, ha van valami esemény pluszban a videón.

De érdekel a ti véleményetek!



#videó #YouTube #vlog #video blog
2015. júl. 17. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem alapból ez az egész videós dolog hülyeség. Tiszta unalom hogy valami hülyegyerek ül a kamera előtt és baromságokról dumál, vagy kommentál egy filmet vagy játékot amit játszik. Nem is értem miért néznek ilyet az emberek?? Engem azok érdekelnek, akik mondjuk animációkat csinálnak, és azt töltik fel, vagy olyan zenékhez csinálnak feliratot, amiket szeretek, vagy esetleg lefordítanak egy-egy idegennyelvű zenét/vagy akár animációt (feliratot raknak alá) és azt töltik fel. Esetleg énekes, táncos videók, amikbe saját magad szerepelhetsz. Ezeknek van eszmei értékük, nem egy barom dumálásának.
2015. júl. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy leírtad a véleményed.

Abban egyet értünk, hogy a csak ülök és beszélek az nem játszik... :/ :D

Én valamiféle műsorszerűt raknék össze szívem szerint, ahol a nézők/követők is részt vehetnek ebben...

2015. júl. 17. 11:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmilyent nem követek, de egy éjjel egy amcsi csajnak vagy harminc videóját végignéztem egyhuzamban.

A nőnek marha vicces pofája van alapból, de nem kicsit bolond.

Ja, a felvételen a lakásában fellelhető össze berendezést bemutatta a szódagéptől a palacsintasütőn és porszívón át a légkondiig.

De olyan idétlenül, hogy röhögés nélkül nem lehetett megmaradni.

2015. júl. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!