Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Metekból hogy lehetnék 5-ös?

Metekból hogy lehetnék 5-ös?

Figyelt kérdés

3 masra érettségiztem és sajna ezért nem vettek fel idén egyetemre. Nem sokat foglalkoztam matekkal, mit gondoltok, van rá esély hogy itthon egyedül feltudjak készülni matekból úgy hogy 5 ösre megírjam jövőre? Magán tanárhoz nem tudnék járni mivel nem hiszem hogy lesz rá pénzem. Előre is köszi akik tudnak vmit javasolni.


Esetleg vmi könyvet ha tudnátok javasolni, már az is segítség lenne. Köszönöm.


2015. júl. 20. 07:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is árultam érettségi felkészítő könyvet jófogáson, végül ingyen adtam oda valakinek, mert senkinek nem kellett. Szóval keress érettségi feladatokat az elmúlt 15 évből, és próbáld őket megcsinálni. Ahol elakadsz, azt a témakört próbáld megtanulni, neten is annyi anyag van, wikipédia, stb, szerintem minden fent van hozzá. Persze hosszabb és nehezebb folyamat, mint tanárhoz járni. Szüleid sem tudnak rá pénzt áldozni? Mert egy magántanár lenne a tuti. Persze abból sem mindegy milyen, mert van amelyik tényleg pénzkidobás, de van, amelyik megtérülne idővel.
2015. júl. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Antikváriumokban, bolhapiacokon keresd (ha megtaláltad, vedd meg!) Obádovics: Matematika c. zsebkönyvét.
2015. júl. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nCore-n
2015. júl. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!