Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek a legjobb barátnőm...

Mit vegyek a legjobb barátnőm névnapjára?

Figyelt kérdés
Ő amúgy határozottabb szokott lenni, de most akár hányszor megkérdezem tőle, hogy mit kér azt mondja, hogy nem tudja. Mondta, hogy mondjak tippeket, mondtam már a ruhát, de az egy csomó van neki azt nem kér kérdeztem, hogy valami ékszer ? De arra is azt mondta, hogy nem. Egyszerűen már szinte mindet megkérdeztem tőle. szerintetek mit vegyek neki?
2015. júl. 20. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Biztos, hogy mindenképpen tárgyi ajándék kell? A sokadik plüss, ékszer, kiegészítő? Én leginkább valami elfogyó de élményt adó ajándékban gondolkodnék:


Pl. szerintem névnapra éppen jó, ha meghívnád egy cukrászdába valami extra fagyikehelyre vagy süteményezésre. Esetleg pizzériába, ha nem rajong az édességért, vagy ha épp ügyel az alakjára, akkor egy salátázásra.

De akár te is rendezhetnél neki nálatok egy vendégséget a fentebbi opciókkal - vagy egyébbel, ami szimpatikusabb, saját, neki készített dekorációval.


Vagy "ajándék mozijegyet" veszel, amit aztán arra a filmre vált be, amelyikre szeretné. /Ez a budapesti mozikban van, nem tudom, itt éltek-e, vagy ahol ti vagytok, van-e ilyen lehetőség/


Vagy, ha szokott fürdeni (értem ez alatt, hogy beleül a kád vízbe), akkor valami finom illatú fürdőgolyót is adhatnál - pl. Lush üzleteiben fantasztikusak kaphatók. De akár ezt is készítheted te magad otthon.

2015. júl. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm a válaszodat ez eddig eszembe se jutott :-)
2015. júl. 21. 10:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülök, ha segítettem. Vidám ünneplést! :)
2015. júl. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!