Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az ejtőernyős ugrások hány...

Az ejtőernyős ugrások hány %-ában nem nyílik ki az elsődleges ernyő, mennyi az esélye, hogy a tartalék se műkszik és szétloccsanok egy tarló közepén?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem mert jelentkeztem "ejtőernyőzés kezdőknek" kurzusra.
2008. szept. 4. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nagyjából 0%.
2008. szept. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Rettentő ritka, hogy ez történjen. Gondolj csak bele, hogy amit esetleg a tv-ben hallani, az is ritkán fordul elő és közben millióan ugrálnak ki a gépből a világon mindenhol. Ha nagyon parázol, akkor nem is érdemes belevágnod!
2008. szept. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!

Nem parázok, éppen, hogy vonz a dolog, "meg a föld is":D, csak kíváncsiságból kérdeztem.

2008. szept. 4. 16:39
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
zöld lámpánál veszélyesebb átmenni...
2008. szept. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Ritkán előfordul az ijesmi.Egyszer a TV-ben láttam hogy egy embernek nem nyílt ki és szerencséjére volt ott egy másik ejtőernyőz az mentette meg az életét
2008. szept. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez főként emberi hiba miatt szokott előfordulni, dehát ezért van lépzés, hogy megtanítsák normálisan csomagolni, tartani stb az ernyőt. Nameg nem 80 éves ernyőkkel kell repülni. De ha minden király, akkor szinte nincs is olyan, hogy mindkét ernyő egyszerre fuccsol be.
2008. szept. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

De ha mégis lezuhannál légyszives írd meg hogy kihez mentél ugrani hogy tudjuk hol nem érdemes ilyennel próbálkozni.:D


nyugi nem lesz gáz :D

2008. szept. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez vicces volt.:DDD
2008. szept. 4. 20:06
 9/10 anonim ***** válasza:
34%

hát baszki, én örülnék, ha annyi pénzem meg időm lenne, h ilyenekre járkáljak...

leszarnám, ha az első ugrásnál szétloccsannék. legalább kipróbáltam...

írigylem a problémáidat...

2008. szept. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
68%

Egy biztos, fent még nem maradt senki.


...ha el tudod fogadod, hogy "legfeljebb meghalok"

soha többé nem fogsz félni a haláltól!

2011. aug. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!