Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem engedik, hogy megvegyem a...

Nem engedik, hogy megvegyem a GTA 5-öt, mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

azt mondják, hogy a saját érdekemben nem vehetem meg, mert még a végén drogoznék, és nagyon durva lennék, és számomra "hétköznapi" dolog lenne az ember ölés (mégha játékról is van szó) én ilyet valóságban nem tennék

milyen érveket hozzak fel, hogy megvehessem?


2015. júl. 21. 19:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
14/F
2015. júl. 21. 19:44
 2/12 szántóvető ***** válasza:
mondd nekik hogy már végigtoltad a 3.+4. részt és nem lettél tömeggyilkos.
2015. júl. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
mondjuk a 3-at már kivittem :D
2015. júl. 21. 19:49
 4/12 A kérdező kommentje:
telón
2015. júl. 21. 19:49
 5/12 anonim ***** válasza:
Példázz azzal, hogy mondjuk sok százezren játszanak vele, mégsem teletankolósok. Legalábbis nem mindenki. Én is kivittem már, és a legnagyobb "drog" amit valaha használtam egy szál cigi volt
2015. júl. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsi, az első mondatot elírtam, teletankolósok helyett tömeggyilkosokat akartam írni. Hülye autómata javító
2015. júl. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
erre aztmondja, más nem érdekli mit csinál
2015. júl. 21. 20:10
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy tanulmány szerint arra károsak az erőszakos játékok, akikben alapvetően is megvan az ilyen hajlam, és a játék felerősíti az ilyen képzeteket.

Aki nem ilyen - és ez a társadalom nagy többsége - annak az agya nem fog átkattani akkor sem ha minden nap ilyeneket játszik. Egy egészséges ember eleve különbséget képes tenni valóság és fikció között.


Ugyanakkor az igaz, hogy akinek még fejlődik a személyisége az képes divatból felvenni negatív dolgokat (káromkodás), dohányzás, drogozás mások nyomása miatt. Ehhez képest a számítógépen játszani még kisebb probléma is.


Más tanulmány szerint egyes típusú játékok fejlesztik az embert. Pár hónapja volt egy kérdés, amiben arról akarta meggyőzni a gyerek a szüleit hogy a Counter Strike nem vesélyes, sőt fejleszti a gondolkodást a taktikai elemek miatt és a kommunikációt is. Lófaszt, valamilyen szinten igaza van, de egy közösségi játékból a többi gyerek között elsőként a legválasztékosabb káromkodást tanulod el, majd az idegbajt amikor mások lealáznak, trollkodnak veled.


__________


A lényeg: vannak érvek és ellenérvek bőven. Az biztos hogy nem a játéktól leszel gyilkos, ha amúgy nem vagy szociopata vagy egyéb mentális beteg. Ugyanakkor olyan dolgokat tanulhatsz meg, amitől jobb ember nem leszel.

2015. júl. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Megvárod míg 18 leszel és utána azzal játszol amivel csak akarsz.


Megveszed titokban, és akkor tolod, mikor nincsenek otthon a szüleid.

2015. júl. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 B.Alex Adrián válasza:
Mond ez csak egy játék amiben kapok egy szabad akaratot de ezt a lehetőséget csak a játékban használom ki hogy legyen egy saját nem komolyan vett világod...
2015. júl. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!