Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit javasoltok egy elsőéves...

Mit javasoltok egy elsőéves egyetemistának?

Figyelt kérdés
Szeptembertől Szegeden leszek egyetemista a BTK-án, és arra vagyok kíváncsi mik az első teendők amik megkönnyítik az ottani életem. Gondolok ilyenre hogy külföldi vagyok és pl diákigazolvány, valami bérlet,vagy valamilyen ösztöndíj első szemeszterbe, hogy egyedül is el tudjam látni magam. Minden komoly tanácsot előre is köszönök.

2015. júl. 21. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

a felvétel után fogsz kapni egy csomagot postán, mindenféle útmutatóval, mit kell tenni, adatlapokat a diákhoz, stb.

első félévbe szociális ösztöndíjat igényelhetsz, ha rászorult vagy

a helyi közlekedésre a bérletet is így tudod majd igényelni

mindezekhez kell a jövedelemigazolás, ahogy a kolesz igényléshez is, ezt már most elkezdheted beszerezni (egy főre jutó jövedelem a családodban)


de a csomagban mindent le fognak írni :) ha kérdésed van, szólj, én is btk-s vagyok.

2015. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Melyik szakra jelentkeztél a BTK-n?
2015. júl. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pszichológia
2015. júl. 22. 19:41
 4/4 anonim válasza:

[link]

Itt le van írva minden (:

2015. júl. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!