Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Örülnétek ha Magyarországnak...

Örülnétek ha Magyarországnak is lenne tengere? Vagy akár ha még most is meglenne a Pannon tenger, természetesen tudom, hogy akkor nem lenne Magyarország, mert még akkoriba minden vízalatt volt. De mondjuk magyaro. Mint sziget.

Figyelt kérdés
Én annyira örülnék,hogy ha az országunkat tengere lenne! Nem igazán szeretem a balatont (tót), ahhoz hogy tengert lásunk több száz km-t kell utaznuk.

2015. júl. 22. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled, elképesztően jó lenne ha olyan lenne mint a tengerpart közelében élő horvátoknak például. Be a kocsiba fél óra aztán ott is vagy. Azért az ilyen éghajlat nem csak előny, a horvátoknál 20 km-re a tengertől gyakorlatilag olyan a terep mint egy félsivatag, én amellet örülnék a tengernek ha a mostani nagyrészt zöld táj lenne mellé.
2015. júl. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy örülnék de sajna a II világháborúban nagyon elcsesztük a dolgokat. De ez van...
2015. júl. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen skacok!:) Képzeljétek el Budapestet mint tengerparti várost. áhhww
2015. júl. 22. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!