Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől van az, hogy vannak...

Mitől van az, hogy vannak gyerekek/vagy akár felnőttek akik egyáltalán nem tudnak szépen irni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy amit más mondjuk leir fél oldalba az egy-két embernek másfél oldal,és olvashatatlan irással.Ez valamire vissza vezethető?
2008. szept. 4. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én rettentő rondán írok. A tanáraim lelki problémákra fogják... Valószínűleg igazuk van valamilyen szinten.
2008. szept. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

A grafológusok tudnának neked erre pontos választ adni. Az íráskép, a betűknek a formája különböző személyiségjegyekre vezethetők vissza. Ha valaki szépen ír, annak általában rend van az életében. Aki csúnyán, az sokszor szétszórt vagy hanyag..

Ezek persze csak általánosságok, ennél sokkal pontosabb "diagnózist" tud adni egy grafológus.

2008. szept. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lelki probléma, vagy átállított balkezesség állhat a háttérben. Pl én nagyon csúnyán tudok írni, ha valami bajom van, ideges, feszült vagyok. Amikor még középsulis voltam, akkor voltak olyan osztálytársaim, akik még a saját írásukat sem tudták elolvasni :-S
2008. szept. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meg fogsz lepődni... :)

bár a grafológia sok jellegzetességet ismer a rondán írók nagyobbik része rendkívül(!) intelligens, művelt ember, különösebb szorongások és frusztrációk nélkül. Míg a szépen írók között több az alacsony iskolai végzettségű és a szorongó ember. A felmérések legalább is ezt mutatják. :))

2008. szept. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez változó, hogy mi az oka, valakinél visszavezethető, valakinél nem.
2011. jan. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!