Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ilyen helyzetben?

Mit lehet tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem hiszek a férfi-női barátságban, - de ezzel nem akarok senkit megbántani, sajátos véleményem ez.

Szilveszterkor megismertem haveri szinten valakit, akibe szinte azonnal bele is szerettem..

Furcsa ember, más világ, más elvekkel...(jó értelemben magabiztos, humoros, erős férfi).. egy kis korkülönbséggel. Nem történt köztünk soha semmi, de a szimpátia, a vonzalom mindkét oldalról működött, ahányszor csak összefutottunk. El kellett idővel mondanom az igazat. Végülis kosarat kaptam, próbáltam elfogan az érveit, de ennek ellenére sem akartam elveszíteni Őt, úgy éreztem ha csak távlatból is, de Ő is tudni akar rólam, így hát olykor továbbra is összefutottunk 10 percekre. Mindig azt éreztem olyankor, hogy a tekintetével, rögtönzött kérdéseivel olvasni akar bennem... és egy erős, láthatatlan gátat is éreztem köztünk, soha nem értünk egymáshoz, soha nem akarta, hogy akárcsak puszit is adjak neki, erre reagálva azt mondta: "Tudom, mi lesz a vége..."

Valamiért, 2-3 hónapja az üzeneteimre sem reagál, a telefont kinyomja, vagy nem veszi fel. Fogalmam nincs mi rosszat tettem. Volt egy rosszabb időszaka amikor-is nem volt melója, nagyon megviselte, akkor is próbáltam kisebb-nagyobb sikerrel lelket önteni belé, sőt melóhelyet is tudtam volna keríteni számára, de a büszkesége erősebb volt...

A magam részéről tényleg próbáltam eleget tenni neki, ki akartam érdemelni a szerelmét, de nem volt elég semmi.

Nagy eséllyel fogunk még találkozni, de nem tudom, hogy majd hogyan kezeljem a helyzetet. Tudja mit érzek iránta, és vagy nagyon rosszul ismertem ki és kegyetlen ember Ő valójában, vagy... valamiért elfolytja érzelmeit.


Tanács?


27/N



2015. júl. 28. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy hangzik, mint aki elfojtja az érzelmeit. Igazából te tudhatod jobban mitől csinálhatja ezt...
2015. júl. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Félek, besokallt miattam. Talán túl sok és túl hirtelen volt ez az egész. Talán túl sokat vártam tőle...

Félek, nem ismertem ki Őt igazán. Hiába minden. Gyenge vagyok hozzá és bele is fáradtam az egészbe. :(

2015. júl. 28. 18:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen csak nem érdekled párkapcsolati szempontból, és emiatt kellemetlenül érzi magát a társaságodban. Vagy nem akar olyannal kezdeni, akivel előreláthatólag nincs jövője a kapcsolatnak. Nem akarja sem a saját, sem a te idődet rabolni. Hiszen te sem leszel fiatalabb. Ne vedd sértésne, vagy beszólásnak a következőket! Biztos jó érzés azt hinni, hogy körülötted forog a világ, és mindenki téged szeret, akit csak akarsz. De ne legyenek hiú ábrándjaid. Ha lehetőséget látna benned a boldogságra, úgy, hogy tudja, nem utasítanád vissza, miért állna a saját boldogulása útjába? Mi oka lenne megfosztani saját magát a felhőtlen boldogságtól? Szerintem kicsit túl sokat képzelsz a dologba.
2015. júl. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!