Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol érdemes Miskolcon tetkót...

Libor13 kérdése:

Hol érdemes Miskolcon tetkót csináltatni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 28. 20:27
 1/3 anonim válasza:

Én a Steel Citybe fogok menni szerintem. :)

De ha van pénzed és tényleg a legkiválóbb minőséget szeretnéd, akkor a plázába a Skin Workshop. Arról viszont megoszlanak a vélemények, valaki szerint kedvesek és aranyosak, valaki pedig azt állította hogy kinevették őt egy egyszerű minta miatt. Viszont mindenképp szépen dolgoznak, csak nagyon drágán, ami természetesen érthető, de nekem sajnos nincs annyi pénzem, hogy egy egyszerűbb mintát 10.000 felett csináltassak meg. Szerintem a Steel Cityben is hasonló minőséget fogok kapni, olcsóbban.

2015. aug. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Skin Workshop ahogy az előző írta és az is igaz hogy drágák de tényleg jól dolgoznak.

Valamint a Legendary 60's Tattoo Company - Miskolc a fő utcán normális árak és minőségi munkát végeznek.

2015. aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kicsit megkésve, de köszönöm a válaszokat :)
2015. okt. 19. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!