Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valakit letiltok Facebookon...

Ha valakit letiltok Facebookon az Tinderen se fog látni vagy megtalálni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 30. 10:31
 1/4 2xSü ***** válasza:
0%
Ez két független rendszer. Tinderen úgy is fent lehet, ha pl. nincs Facebookod. A Tinder rendszere mit sem tud arról, hogy te mit csinálsz a Facebook oldalán, vagy hogy egyáltalán regisztrálva vagy-e oda, vagy sem.
2015. júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kedves elozo meg eleteben nem hasznalta a tindert, ugyanis kizarolag facebookkal lehet hasznalni.


Szerintem megtalalhat tinderen attol hogy letiltottad facebookon, maximum huzd balra az illetot.

2015. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2015. aug. 1. 00:55
 4/4 2xSü ***** válasza:
0%

> Kedves elozo meg eleteben nem hasznalta a tindert, ugyanis kizarolag facebookkal lehet hasznalni.


Na jó, tényleg nem. Annyit tudtam róla, hogy mobil alkalmazás. Most így jobban megnézve valóban Facebook Logint használ, de tulajdonképpen egy mobilos Facebook alkalmazásról van szó. Viszont mint minden Facebook alkalmazásnál itt is úgy van, hogy bizonyos adatokat megkap az alkalmazás rólad, amiből magának az alkalmazásnak kell saját belső adatbázist építenie. Most hirtelen nem is tudom, van-e egyáltalán mód arra, hogy egy alkalmazás lekérje az általad blokkolt felhasználókat.

2015. aug. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!