Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek már késő megtanuln...

Gigi nem Radics :D kérdése:

Szerintetek már késő megtanulnom valamilyen handszeren játszani?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és basszusgitáron szeretnék megtanulni játszani.

2015. júl. 31. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:

soha nem késő!!!

Ha eleget gyakorolsz akkor simán menni fog. Ráadásul basszussal egyszerűbb bűnni (nem, nem azt mondom, hogy gyerekjáték, de mindenképpen az egyszerűbb hangszerek közé tartozik)

sokgyakorlást igényel.

sok sikert :)

2015. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Basszusgitár kezdetben könnyebb, de jól játszani rajta nehezebb mint gitáron. Későnek nem késő, csak ennyi idősen kétlem hogy annyi erőt fektetnél a zeneelmélet elsajátításába amennyi szükséges.
2015. aug. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A másodikkal értek egyet. Szerintem vágj bele, hangszeren játszani nagyon jó dolog! Én 15 évesen kezdtem gitározni, 1,5 évig tanultam aztán abbahagytam. A mai napig életem legelhibázottabb döntésének tartom! Tavaly tavasszal kezdtem újra a gitárt, és pár hónapja kezdtem el basszusgitározni és szájharmonikázni. És hegedűn is szeretnék megtanulni valamennyire, azt is vettem már :-)

28/F

2015. szept. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kb ugyan azt mondtam, mint a második :'D de semmi baj
2015. szept. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!