Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem eszik a kutyám?

Miért nem eszik a kutyám?

Figyelt kérdés
Van egy 1 és fél éves bichon havanese kutyám.Az a baj vele hogy nem nagyon eszik.A száraztápot egyáltalán nem eszi,a konzerv kaját eddig ette de már az se kell neki.Most kapott ilyen nagy korong alakú száraztápot.Az ette legalább 2 hónapig de már az sem kel neki.Mit csináljak hog egyen ?

2015. aug. 1. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szokott egyedül kint lenni a kertben? Mert a mi kutyánk azért nem evett egy időben, mert minden sz*rt adtak neki kívülről...Ha nem, akkor a lakásban nem ehet össze valamit? Milyen a széklete? Ha továbbra se eszik és semmit se segített amit írtam, akkor vidd orvoshoz.
2015. aug. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A kutyaknak is kell egy kis valtozatossag, probalj meg neki valami mast adni.
2015. aug. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen szokott egyedül kint lenni , de nem hiszem hogy adnak neki valamit mert minden szomszéd kedves.De lehet hogy amit talál azt megesi mert mident megrág amt talál.

(Pl.:műanyag,kavics,díszalma,csiga(ház) és egyéb dolgokat amik számára ehetőnek tünnek).A széklete pedig normális.Kb.havonta másfajta tápot kap.Rendszerezni nem nagyon tudom az etetési idejét mert reggel adok neki és délben meg csak pár falat hiányzik (max.a fele , de én már annak is örülök ha a felét megeszi)és estére megintcsak pár falat hiányzik.

2015. aug. 3. 13:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nálunk nem csak a közeli szomszédok adtak neki...dolgoztak a közelben munkások és azok is. Mondjuk az ő széklete akkoriban sok minden volt csak normális nem, szóval nem hiszem, hogy ez a baj... Egy biztos, ha legközelebb viszed orvoshoz mindenképp mondd el.
2015. aug. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!