Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelentenek a következő...

Mit jelentenek a következő szlengek? Többi lent

Figyelt kérdés

Légyszi ne az eredetüket meg ilyen tudományos dolgokat írjatok, hanem egyszerűen hogy a mai fiataloknál mit jelentenek.

yolo

swag

swag yolo

hesteg

lol


Valószínű hogy egy csomót rosszul írtam, de azért remélem értitek:D



2015. aug. 2. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

yolo=you only live once= csak egyszer élsz, tehát élj kalandosan a mának. Vakmerő hülyeségek csinálása előtt szokták mondani.


swag= a mostani justin bieber kinézetű műmájerekre mondják. Bár eredetileg nem ezt jelentette. Meg poénból, hogy valami nagyon mű menő már ha ezt érted. De ez már a szarkasztikus jelentés, van aki nem így használja, hanem tényleg menőt ért alatta.


swag yolo= semmi különös, csak a kettő egybe fonódott, mert mindkettő ugyanolyan gáz.


Hesteg (hastag)= # ez a jel, néhány oldalon (pl twitter) így lehet megadni, hogy az adott dolog milyen kulcsszavakkal jöjjön fel a keresésben. Szóval ezek alapján lehet keresni az oldalon. De ma már sok olyan oldalra is kiirják, amin nem lehet így keresni, csak mert "menő"


lol=lough out loud= hangosan felnevetni. Akkor írják ezt, ha valami nagyon vicceset láttak, tehát elméletileg hangosan felnevettek rajta, persze ez általában nem történik meg ténylegesen.

2015. aug. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
47%

A yolo,azt jelenti,hogy egyszer élsz (tehát,bármilyen dolgot megcsinálhatsz,mert egyszer úgy is meghalsz)


A swag szó egy meleg klubbtól származik,akik a következő nevet adták maguknak:Secretly We Are Gay-->SWAG,azt jelenti,hogy:Titokban melegek vagyunk

De nyugodtan használd a szót,az emberek nagy részének,fogalma sincs mit jelent,tehát,ha azt mondod,hogy SWAG vagyok,akkor igaziból lemelegezed (a szűrő miatt nem tudom máshogy írni) magad...szóval gratula az összes ratyinak


A SWAG-YOLO-t,csak azért rakják össze,mert nem tudják a két szó jelentését,meg mert menőnek hangzik


A Hashtag,instagrammon egy #<-ilyen megjelölés forma,amivel követőket tudsz szerezni


LOL,olyan mint az XD,csak a Lol,az már a nagyon vicces kategória...

2015. aug. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*hashtag, elírtam és még annyi, hogy ezek után egybe írt szavakat szókombinációkkal lehet használni pl #loveslangs
2015. aug. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2015. aug. 2. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!