Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most megyek 9-ikbe de itt a...

Most megyek 9-ikbe de itt a beiskolázás és nem tudjuk hogy mit vegyünk a suliba . Egyébként ez egy közgazdasági iskola . Szerintetek mit vegyek?

Figyelt kérdés

2015. aug. 2. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is most megyek 9.-be. :D

Vegyél sok nagy füzetet(A/4)

Vagy 10 toll, 2 grafit, vagy 10 műszakirajzlap, vastak és vékony grafit, radír. Kb Ennyit vettem én is.

2015. aug. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szinte, amit általánosban kellett venni, de az is lehet, hogy nem fog kelleni rajzcucc.

Minden tantárgyra vegyél megfelelő füzetet (mindenképp nagyobb méretűt) és az összes fajtából még tartalékokat is, hiszen nem tudod milyen plusz óráitok lesznek, vagy esetleg a tanárok milyen füzetet követelnek.

Első héten nem nagyon fogtok szerintem elmélyülni a tanulásban, akkor mondják a tanárok is meg gondolom, hogy mik kellenek az órájukra. Éppen ezért érdemes egy noteszt vinni első hétre, ahova ezeket lejegyzeteled és hasznos lenne év közben is ideírni a programokat, határidőket, sokat tud segíteni. Azért jó ha van vonalzó (többféle), körző, egy jó számológép és a szokásos íróeszközök. Jól jöhet két órarend is, egy a suliba, egy meg otthonra, hogy mindig tudd milyen órák lesznek. Akkor még tornazsák, tesicuccal együtt. Én is kilencedikes leszek és én is közgazdasági suliba megyek. :D Mindent a maga idejében megfogsz tudni, ne aggódj! :)

2015. aug. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!