Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem értem, hogy mi...

Egyszerűen nem értem, hogy mi értelme ennek az egésznek, hogy reggelente buszozás suli aztán haza alvás és kezdődik előröl. Tudom, hogy le kellene érettségizni de mit csinálok az alatt az 5év alatt? Mi értelme ennek az egésznek?

Figyelt kérdés
(5éves középiskola) Semmi értelme, egyszerűen. :S
2008. szept. 5. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
És gondolj bele ha 5 év alatt balesetben esetleg meghalsz, akkor végképp értelmetlen volt, mert nem tudtad sehol se hasznosítani amit tanultál, mert már nem élsz..
2008. szept. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Arra nem gondoltál, hogy értelmet vigyél bele? Ha csinálod - mert csinálnod kell - csináld jól! Élvezeteket kell keresni. És szenvedélyesnek lenni. Nem ilyen spleennek...
2008. szept. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Sportoljál!
2008. szept. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
ennyi erővel akár főbe is lőhetnéd magad a következő percben. nos?
2008. szept. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
így van
2008. szept. 7. 11:57
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van valami célod az éleben? Akármi. Ha van akkor máris választ kaptál. Ha nincs semmilyen cél, akkor értelme sincs..
2008. szept. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Én végig úgy éreztem hogy szükségem van a tanulásra,aztán megnyertem egy szépségversenyt és azóta a testembőpl élek pl:modellkedés,casting rájöttem h az életet élvezni kell de ha ujrakezdeném nm csinálnám máshogy
2008. szept. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Van értelme.

Gondolj arra, hogy miután elvégezted, ezt az 5 évet, meg az egyetemet, akkor olyan munkát kapsz, ahol sok pénzt kereshetsz.

2010. márc. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
#8:Nem feltétlen!
2018. szept. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!