Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Askon hogy lehet sok kérdésem?...

Askon hogy lehet sok kérdésem? Lehet ez egy hülye kérdés bővebben lent👇🏿

Figyelt kérdés

Sziasztok!

hát regiztem erre az ask.fmre és nem is vagyok szép, meg semmi ilyen, és kevés a kérdésem is:/ ha valakitől kérdezek az vagy nem kérdez vissza vagy beolt hogy csak így tudok kérdést szerezni?! aztán az ilyen lájkolóknak 5 kérdés szerű dolgokat is sokan visszautasítják:/ mit ajánlotok? hogy legyen sok kérdésem?

köszi:)



2015. aug. 5. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem már lassan egy éve van meg , és még mindig kevés kérdés jön, de talan úgy lehet, ha irkalsz névvel kérdéseket es lajkolsz is , szép lassan fogsz kérdéseket kapni
2015. aug. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy ha kiraksz egy meztelen képet, es odairod , hogy 13 éves vagyok, na akkor fogsz kérdéseket kapni :D vagy ha beszolsz egy Ask celebnek
2015. aug. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én kérdezek tőled ha kérdezel te is :) Írd le privibe a neved :)
2015. aug. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!