Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek is hiányzik Michael...

Nektek is hiányzik Michael Jackson?

Figyelt kérdés

Nekem nem telik el úgy nap,hogy ne gondolnék rá. Annyira hiányzik és annyira rossz hogy még a remény sem lehet bennem hogy egyszer esetleg találkozhassak vele és elmodhassam neki mennyire szeretem és tisztelem.

Elég sokszor szomorú is vagyok miatta. Az miatt is hogy Elment és az miatt is hogy miken kellett keresztűl menni hogy mennyien bántották. Pedig ő az aki azt a sok rosszat amit kapott soha de soha nem érdemelte!


2015. aug. 5. 16:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%

Nem.


A zeneje maradando, de amugy maganak koszonheti, ami tortent vele.

2015. aug. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
6%
Teljesen igaza van at első válaszolónak! A számai nagyon jók, legenda lett miattuk. De más nem hiányzik.
2015. aug. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
4%
zenéi jók, de zárlatos volt a fickó
2015. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Már hogy érted hogy magának köszönheti? Mit köszönhet magának azt hogy annyira szerette a gyerekeket és annyi embernek segített? A média készítette ki teljesen. És a sok pletyka meg a sok gyötrelem ami érte,na ezek miatt nyúlt altatókhoz,mert nem tudott szegény aludni annyira ki volt. Ja és nem beszélve arrol hogy az orvosa adagolta túl és úgy hagyta magára hogy teljesen bealtatozta ráadásul propofolt adott neki amit csak klinikákon lehet használni. Ez marhanagy felelőtlenség volt az orvostól. Egyedűl hagyta legalább vagy fél órára és mire visszaért le állt a szíve. És ahelyett hogy az orvos egyből hívta volna a mentőket,várt még vagy 20 percet. Mondták az orvosok ha egyből hívta volna a mentőket lehet még meglehetett volna menteni. Meg mi az hogy zárlatos volt? Jézusom amig nem tudod hogy milyen ember volt ne mondjál ilyeneket.
2015. aug. 5. 18:45
 5/16 anonim ***** válasza:
3%

Picit mitha elfogult lennel az imadottaddal kapcsolatban... Szerette a gyerekeket, persze. Nagyon is. Annyira, hogy egyutt is aludt veluk neha. Fiukkal, foleg. Mond valamit az a szo, hogy pedofil?


Az, hogy a media keszitette ki, szinten feligazsag: zeneileg mar reg nem volt a topon, botrany botrany utan, csodkozeli allapot, adossaghegyek. Emiatt viszont azert nem kene altatokon elni, akkor se ha 'az orvosa' mondja.

2015. aug. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ahha hogy pedofil? Istenem ne fárassz már ezzel! Ő soha nem nyúlt volna úgy hozzá egy gyerekhez. Egyáltalán nem vagyok elfogult én csak tudom az igazságot hogy NEM VOLT PEDOFIL és elég szomorú hogy még vannak emberek akik még a mai napik hisznek ebben és mindenféle hazugságban. Hát amúgy meg el kell hogy szomorítsalak mert mikor volt annak idején ez az ügy a pedofiliával kapcsolatban,kiderült hogy az aki azt állította róla hogy pedofil a végén bevallotta az igazságot hogy Michael egy ujjal nem nyúlt úgy hozzá. De ezt már csak akkor vallotta be mikor sikerült elég pénzt kihúzni ebből az egészből. Ez mind-mind csakis a pénzért csinálták. Én előtte se hittem el soha hogy az,mert könyörgöm ő lenne az utolsó a földön aki hozzányúlna egy gyerekhez. Egy légynek sem tudott volna ártani nem hogy egy gyereknek. Min1 mert én inkább nem süllyedek le a szintedre.

És még egyet mondok amilyen ember ő volt az nagyon ritka manapság. Meg kellet volna becsülni nem bántani!

https://www.youtube.com/watch?v=Rtkkq3Tz2fM

2015. aug. 5. 19:30
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
nem, se a zenéje, se ő nem érdekelt soha. és tényleg, nem kissé vagy elfogult hanem nagyon. azért nem ő sz*rta a spanyolviaszt.
2015. aug. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
85%
Hát persze hogy hiányzik. Nekem se telik el ugy nap hogy ne gondolnék rá. Teljesen egyetértek veled nagyon jó ember volt. Ne foglalkozz a sok hülyével akik olyanokat írnak hogy pedofil. Mert mi Moonealkerek és azok az emberek akik ismerik Michaelt és szeretik tudják hogy soha nem volt pedofil. Ja..és ennek semmi köze az elfogultságot ő egyszerűen csak tudja hogy milyen jó ember volt szerény és tisztaszívű. Mi akik szeretjük Michaelt észrevesszük a jót. Nem úgy mint itt is egyesek. Ha meg nem szeretitek minek írtok egyáltalán?
2015. aug. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az egyetértést. És igen mi moonwalkerek mindig összetartunk és kitartunk Mike mellett. Mi akkor is tudjuk az igazat a többi ember meg aki bántja 👊 ezt neki.
2015. aug. 5. 20:33
 10/16 anonim válasza:
96%

Emberek kicsit nézzetek már magatokba. Egy ilyen jó embert kell bántani? Ti valószínűleg fele anyitt sem értek nálla ha nem kevesebbet. Michael annyira egy szerény,félénk,jólelkű ember volt.

Michaelt Apja gyerekkorában folyamatosan verte méghozzá elég dúrván. Nem csak fizikálisan,lelkileg is bántotta. Mindig csúfolta a külsejével hogy mekkora orrod van ezt biztos nem tőlem örökölted.

Az meg a másik hogy 5 évrs korától fogva folyamatosan színpadon volt. Ha nem színpadon akkor éppen próbálniuk kellett. A gyerekekkor teljesen kimaradt az életéből neki nem volt ideje elmenni a játszótérre,nem tudott fára mászni,nem tudott labdázni. Azok a dolgok maradtak ki az életéből ami egy 5 éves gyereknek természetes lenne. És ő azt amit gyermekkorában nem tehetett meg felnőtt korában igen. Ő felnőttként élte át a gyermekkort. Szabadidejében szeretett fáramászni,vizilificsatázni és mindenféle mókás dolgot csinálni. Ami lehet hogy néhány embernek furcsa de ő felnőttkorában élte át azokat a dolgokat amit gyermekkorában nem tudott. Pán Péterként is emlegették aki nem akart felnőni,aki egy örök gyerek akart maradni. Azért volt többet gyermekek társaságában mert csak ők tudták megérteni. A felnőttek ezért azt mondták róla hogy furcsa "dilis. De miért lenne ez furcsa csodálatra méltó hogy még létezett olyan önzetlen ember mint ő. Egyszer egy interjúban ezt mondta: A gyerekek Olyanok számomra mint az angyalok mindent elmondhatok nekik,megértenek és elfogadnak úgy ahogy vagyok.

És igen amugy meg Michael az utolso ember akiről azt lehetne mondani hogy pedofil. Akik azt mondják rá egyáltalán nem ismerik de meg sem próbálják megismerni.

2015. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!