Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell dalt írni? És zenét...

Hogy kell dalt írni? És zenét hozzá?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy jó dalt írni de nem tudom hogy kell.Sajnos se gitáron se zongorán nem tudok játszani de majd megprobalom a zongorát.Kérlek segítsetek nekem dalszöveget írni és hozzá zenét!

2015. aug. 5. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Kb. olyan, mintha azt kerdezned hogyan kell orvosi vegzettseg nelkul vakbelet muteni.


Ha nincs hozza tehetseged (mert a vers irasahoz bizony kene), nem jatszol semmilyen hangszeren es nem ismered a kottat, minek akarsz 'dalt' irni?

2015. aug. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak ugy ez az én döntésem szval tudsz válaszolni a kérdésem vagy sem?
2015. aug. 8. 21:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Termeszetesen, a te dontesed. Csak epp keves vagy hozza, sem tehetseged, sem tudasod nincs, hogy 'dalt' irj. Ez nem puszta elhatarozas kerdese, ha nincs zenei kepzettseged, ugysem tudsz (hallgathato) dallamot irni. Segitenek en rajtad, de nem lehet, mert azt sem erted mi a gond az egesszel...
2015. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!