Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen egy casting?

Milyen egy casting?

Figyelt kérdés
A castingra jelentkezni lehet vagy hívnak téged? És od akárki jelentkezhet? Színházi színész is vagy csak filmszínész? Vagy egy sima ember is aki még sosem szerepelt egyetlen filmben vagy darabban sem? És hogy ha jól sikerül a casting és szerepet kapsz és nem abban az országban vagy földrészen laksz ahol forgatják a sorozatot vagy filmet akkor eljönnek érted és oda visznek vagy neked kell oda menned? Minden érdekelne! MINDEN! :D

2015. aug. 5. 17:57
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2015. aug. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Woodman casting-ot jó sokat láttam, mást nem nagyon...
2015. aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Hát olyan mint egy állásinterjú ők hordanak minden hová neked egy forintodba nem fáj.Lány vagy fiú vagy és hány éves mert így tudnák mondani konkrét országot mert Magyarországon nem lesz ilyen karriered!
2015. aug. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Magyarorszagon ilyen ritkan van, legalabbis hetkoznapi atlag ember ilyenre nem jut be.


Amik meg kulfoldon vannak, azoknal MINIMUM eloiras, hogy beszelsz valami idegen nyelvet es akkor innentol mar felesleges ide kiirnod a kerdest, mert gulgi "casting" es rengeteg infot talalsz a temaban. Persze kulfoldiul....

2015. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Harmadik! Csak 12 éves vagyok és lány! Ki fogunk menni spanyolországba és nagyon sokan mondták hogy lenne tehetségem a színészethez és írtó szorgalmas vagyok és kitartó! Mellesleg nagyon szeretem az irodalmat! És nem csak azért szeretnék színész lenni mert szt mondták, hogy legyek az hanem mert én kiskorom óta szeretnék az lenni!
2015. aug. 5. 21:21
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja, és nem tudom mennyire számít de jó a ritmusérzékem és tudok táncolni!
2015. aug. 5. 21:22
 7/11 anonim válasza:
Én rendőr akartam lenni egész életembe de itt vagyok 16 évesen és úgy látszik nem az leszek de mindegy Spanyolország szép ország és lehetőségel teli van ezért lehet hogy te is változtatni fogsz az álmaidon!
2015. aug. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Beszelsz spanyolul?


Mert szerintem nem sok filmet forgatnak Spanyolorszagban magyar nyelven.


Egy idegen orszagban, idegennyelv ismerete nelkul akarsz egy olyan dolgot muvelni, amire a helyiekbol is (vagyis spanyolul beszelokbol) eszmeletlen tuljelentkezes van.


Raadasul kiskoru vagy, csak anyu/apu kiseretevel mehetsz ilyenre. Ok beszelik a nyelvet?


Neked nem castingra van szukseged, hanem iskolara! Ahol szinmuveszetet/improvizaciot/stb. tanitanak. Egy ilyen iskolaba apu/anyu beirat, tanulod a szakmat es ha tenyleg annyira tehetseges vagy hidd el, az iskola vezetoi majd beajanlanak castingra.

2015. aug. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
mondtam hogy tudok beszélni spanyolul, (5 éves korom óta Madrid őrült vagyok és azóta folyékonyan beszélek spanyolul!) és hogy nem azért írtam ezt a kérdés mert most azonna el akarok menni egy castingra! De attól függetlenű nagyon szépen köszönöm a tanácsokat és ha esetleg van még valaki aki tud erről még többet az nyugodtan írhatja! :) ;)
2015. aug. 6. 20:08
 10/11 anonim ***** válasza:

"mondtam hogy tudok beszélni spanyolul"... nekunk ugyan nem mondtad....


[link]

2015. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!