Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen egy casting?

Milyen egy casting?

Figyelt kérdés
A castingra jelentkezni lehet vagy hívnak téged? És od akárki jelentkezhet? Színházi színész is vagy csak filmszínész? Vagy egy sima ember is aki még sosem szerepelt egyetlen filmben vagy darabban sem? És hogy ha jól sikerül a casting és szerepet kapsz és nem abban az országban vagy földrészen laksz ahol forgatják a sorozatot vagy filmet akkor eljönnek érted és oda visznek vagy neked kell oda menned? Minden érdekelne! MINDEN! :D

2015. aug. 5. 17:57
1 2
 11/11 evii*-* cica válasza:
Szia,szerintem ne add fel az almodat,legyel kitarto es mindent tegyel meg ez erdekeben... En 5 ev utan kaptam egy visszahivast egy castingrol es most kezdtem bele a "szakmaba" es tenyleg 5 ev utan hivtak vissza hogy kellenek a filmben,szoval egy jo tanacs,ne keseredj el ha az elso filmbe amibe jelentkeztel nem vettek fel.PROBALD,PROBALD,PROBALD. Legyel kitarto. :) bocsi az idozites miatt😂
2016. okt. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!