Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani olyan webolda...

Tudnátok mondani olyan weboldalakat ahol meg lehet tanulni angolul folyékonyan online?

Figyelt kérdés
Én nem tudok angolul maximum csak köszönteni, de nincs pénzem rá hogy tanárt fogadjak.

2015. aug. 5. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán az ötpercangol ( [link]

Itt vannak leckék, gyakorlási lehetőség, fel lehet iratkozni napi leckékre, szintfelmérők is vannak...

Meg nézz sok filmet, írj ki szavakat belőle, azokat tanuld meg, hallgass sok hangoskönyvet (először felirattal persze, utána már nem muszáj, ha úgy érzed) és olvass angolul (Easy Readers). Sok sikert!:)

2015. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Van egy nyelvtanulásra szolgáló weboldal, az a neve, hogy Duolingo. Beállítod a kívánt nyelvet (de több nyelven is tanulhatsz egyszerre) és gyakorolsz. Ingyenes, minden leckéhez tartozik nyelvtan, amit nagyon érthetően leírnak, és az a legjobb benne, hogy rávezet a szavakra és még élvezetesen is teszi mindezt. Én is duolingózok, nekem nagyon tetszik, rengeteget tanultam belőle, az alapoktól.


Egy másik oldalt is lehet tanulmányozni, ezt kell beírni a Google keresőjébe: 150 leggyakoribb angol ige.

Itt a kiejtést is nagyon jól lehet tanulni, egy gép hang segít ebben.

[link]

2015. aug. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2016. febr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2016. febr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!