Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Stefan magyar név?

Mi a fene kérdése:

A Stefan magyar név?

Figyelt kérdés
Szerintem magyar gyereknek inkább az István utónevet kellene adni .
2015. aug. 7. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
nem
2015. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Stefan az Istvan german megfeleloje, a gorog eredeti Sztefanosz-bol szarmazik.


Egesz pontosan mi is a kerdes?

2015. aug. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
No-ban született magyar szülők gyereke kapta ezt a nevet, az a kérdés, hogy helyes-e ? István lenne a helyes nem ?Mo-on ezt anyakönyvezik-e ?
2015. aug. 8. 07:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Stefan is anyakonyvezheto Magyarorszagon. Masfelol, mi kozod hozza, hogy ki milyen nevet ad a sajat gyereknek? Nemetorszagban elnek, a Stefan-t ott sokkal konnyebben megtanulja a tobbi ismeros, gyerekek, stb., gyanitom nem terveznek tobbet hazajonni.


Megint egy minden leben kanal anyos/anyuka, aki azt hiszi a kisfia/kislanya meg mindig a tulajdona es ugyis csak o tudja, mi a jo neki...

2015. aug. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak, nem vagyok se anyósa,se anyja az érintettnek, kiváncsi voltam mi a módi manapság akvezés terén.
2015. aug. 9. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!